Отзывы

за активное участие в подготовке и проведении международной конференции EUROSAI "Роль Высших органов финансового контроля в борьбе с коррупцией и мошенничеством"

 

Рахункова Палата українИ

Управління інформаційних ресурсів та технологій

 

 

№    11-25/40

від 24.06.2005.

Голові Правління

ЗАТ „Софтлайн”

Марреро А.М.

 

 

Шановний Антоне Мануельовичу!

 

Управління інформаційних ресурсів та технологій висловлює подяку ЗАТ „Софтлайн", зокрема менеджеру проекту Антроповій Г.С. та спеціалісту з впровадження Брикун Н.А., за успішне впровадження та супроводження Веб-порталу Рахункової палати та системи „Моніторинг Веб-ресурсів".

Новий Веб-портал було успішно впроваджено у внутрішній локальній обчислювальній мережі та мережі Інтернет. Використання сучасних технологій при його побудові дозволило поліпшити умови вільного доступу громадськості до інформації про діяльність Рахункової палати.

Впровадження системи „Моніторинг Веб-ресурсів" дозволяє підвищити рівень автоматизації пошуку та обробки інформації в мережі Інтернет і сприяє зростанню ефективності та продуктивності роботи фахівців Рахункової палати, дозволяє здійснювати відстеження різноманітних подій, які висвітлюються в мережі Інтернет за відповідними цікавими для Рахункової палати напрямками та тематиками.

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

 

З повагою

 

Начальник управління

інформаційних ресурсів та технологій О.І.Андрусенко

Контакты

г. Киев, проспект Палладина 44, 4 пов. правое крыло

+38 044 323 0080

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.