Про нас

Про нас

SOFTLINE IT - українська софтверна компанія, яка спеціалізується на розробці та впровадженні програмних продуктів для автоматизації роботи бізнесу, побудові комплексних систем захисту інформації, електронного безпаперового документообігу, IT-консалтингу та IT-аутсорсингу, а також системній інтеграції і інфраструктурних рішеннях.
  • Продукти та послуги SOFTLINE IT забезпечують можливість отримати додатковий прибуток і підвищити бізнес-цінність інвестицій в ІТ

Якість

Компанія створила і постійно вдосконалює свою СУЯ (Систему Управління Якістю) відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001:2008 та ДСТУ ISO 9001:2009.

Пріоритети

Наші проекти дозволяють бізнесу отримати додатковий прибуток за рахунок збільшення доданої вартості, зниження витрат і прискорення роботи компанії.

Цінності

Softline IT цінує своїх клієнтів і партнерів, що підтверджується високим рівнем повторних звернень, а також довготривалим договорами щодо підтримки і модернізації.

Більше 20 років на ІТ-ринку

Наш досвід, високий рівень компетенції та партнерство з провідними виробниками обладнання та програмного забезпечення, гарантують успішну реалізацію проектів будь-якого ступеня складності: від побудови локальних мереж до центрів обробки даних в корпоративних територіально-розподілених системах, а також послуги впровадження новітніх систем бізнес-комунікацій.

Детальніше
 
 

Системна інтеграція
 

Розробка софту
 

Захист інформації
 

Інформаційні системи
 

Історія

Проекти для збройних сил України

Softline - провідний український розробник комплексних програмних рішень в сфері стратегічного оборонного планування і прогнозування Збройних Сил, програмного забезпечення для бізнесу та органів державної влади, а також комплексних систем захисту інформації для автоматизованих систем на основі власних продуктів і рішень.

Облік кадрів для Міноборони

Автоматизована система управління кадрами дозволяє вести облік людей, створювати і реєструвати накази, стежити за наданням відпусток, отримувати різноманітну аналітичну інформацію і вирішувати багато інших завдань. Діяльність з управління кадрами стає все більш технологічною, системної та якісної.
Детальніше

АСУ тактичної ланки "МАРС"


Головна ідея АСУ «МАРС» полягає в тому, щоб зробити солдатів, техніку, засоби розвідки, наведення і вогневого ураження частиною єдиного інформаційного простору, де кожна бойова одиниця бачить оперативну ситуацію на полі бою і управляється в режимі онлайн. Рішення приймаються на основі актуальної та достовірної інформації.
Детальніше

Захищені БПЛА для розвідки

Багатофункціональний комплекс на основі безпілотного літального апарату (БПЛА) призначений для розвідки і контролю місцевості і об'єктів, проведення відео-, фото- зйомки і отримання іншої інформації в режимі реального масштабу часу з висоти «пташиного польоту».
Детальніше

Контакти

м. Київ, проспект Палладіна 44, 4 пов. праве крило

+38 044 323 0080

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.