Блог

Новини

Минулого тижня компанія Sofline IT піддалася атаці з боку одіозного одеського громадського активіста Марка Гордієнко. Він "викрив" Softline IT, керівництво Міноборони, Генштабу, а також невизначених "генералів" у спробі впровадження нових ІТ-рішень, які нібито приведуть до краху оборонного бюджету і зруйнують унікальну систему "Дельта", на якій, цитуємо обвинувача, "навіть не можна вкрасти ". З огляду на те, що абсурдні обвинувачення військового "експерта" з кожним днем ​​обростають новими неймовірними деталями, ми прийняли рішення опублікувати роз'яснення.

Компанія Softline IT приєднується до недавньої заяви Федерації Роботодавців України (ФРУ) про те, що держава має створити систему миттєвого реагування на порушення прав інвесторів.

Сьогодні, 16 травня 2017 року, на офіційному сайті президента України було опубліковано указ №133 від 15 травня 2017 року, яким введено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня. Даний указ розширює персональні спеціальні економічні санкції на ряд російський відомих IT-компаній і пов'язаних з ними українських юросіб, включаючи Softline Group Ukraine.

Контакти

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.