Міноборони та ОПК

Міноборони та ОПК

З метою реалізації єдиної стратегії Міністерства оборони України відповідно до принципів державної політики в сфері інформатизації, забезпечення системного підходу до впровадження і розвитку інформаційних технологій в сфері оборони Міністром оборони України в Серпень 2015 прийнято рішення про визначення проекту зі створення інформаційної інфраструктури МОУ пріоритетним напрямком розвитку в сфері інформатизації Міністерства.

Надалі, на виконання цього рішення, здійснювалася розробка Концепції створення інформаційної інфраструктури МОУ. У грудні 2015 року Концепція була затверджена.

У березні 2016 МОУ разом з представниками Національної академії наук України та Ради волонтерів був розроблений і затверджений План виконання першочергових заходів щодо створення зазначеної інфраструктури. Крім того, з метою якісного опрацьовування питань щодо створення інформаційної інфраструктури МОУ та забезпечення належного виконання відповідних заходів була сформована Спільна Робоча Група, до складу якої включено представників МОУ, Генерального штабу Збройних Сил України, Національної академії наук України, наукових установ МОУ, Ради волонтерів і провідних вітчизняних ІТ-компаній.

Представники компанії беруть активну участь в діяльності Робочої групи, яка зараз спрямована на:

— здійснення аналізу фактичного стану використання інформаційно-аналітичних і програмних систем підтримки процесів оборонного та мобілізаційного планування, обліку особового складу, розвитку озброєння і військової техніки, управління фінансовими, матеріально-технічними та інформаційними ресурсами;

— проведення аналізу інформаційно-телекомунікаційного, програмно-технічного, інженерного і нормативно-правового забезпечення створення інформаційної інфраструктури Міністерства оборони України на основі впровадження новітніх інформаційних технологій, систем і засобів захисту інформації та кібернетичної безпеки на основі стандартів НАТО;

— підготовку пропозицій щодо впровадження, інтеграції та супроводу існуючих і створення нових (перспективних) інформаційно-аналітичних і програмних систем.

Багатофункціональний комплекс на основі безпілотного літального апарату (БПЛА) призначений для розвідки і контролю місцевості і об'єктів, проведення відео-, фото- зйомки і отримання іншої інформації в режимі реального масштабу часу з висоти «пташиного польоту».

Головна ідея АСУ «МАРС» полягає в тому, щоб зробити солдатів, техніку, засоби розвідки, наведення і вогневого ураження частиною єдиного інформаційного простору, де кожна бойова одиниця бачить оперативну ситуацію на полі бою і управляється в режимі онлайн. Рішення приймаються на основі актуальної та достовірної інформації.

Автоматизована система управління кадрами дозволяє вести облік людей, створювати і реєструвати накази, стежити за наданням відпусток, отримувати різноманітну аналітичну інформацію і вирішувати багато інших завдань. Діяльність з управління кадрами стає все більш технологічною, системної та якісною.

Контакти

м. Київ, проспект Палладіна 44, 4 пов. праве крило

+38 044 323 0080

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.