Міноборони та ОПК

Багатофункціональний комплекс на основі безпілотного літального апарату (БПЛА) призначений для розвідки і контролю місцевості і об'єктів, проведення відео-, фото- зйомки і отримання іншої інформації в режимі реального масштабу часу з висоти «пташиного польоту».

Комплекс було створено спільно з компанією Def C (профільна компанія консорціуму Intecracy Group, яка займається реалізацією проектів в оборонному секторі і для військово- промислового комплексу). Апарат застосовується для повітряної розвідки в умовах ведення бойових дій, виявлення і визначення координат бойової техніки, розташування військ, укріплених позицій супротивника для цілевказання, корегування вогню артилерії.

км 
100

       Дальність польоту

км 
180

       тривалість польоту

км 
30

       дальність відеоканалу

км 
100

       оптичне збільшення

Конструкція БпЛА створена з урахуванням різноманітних умов експлуатації, крило більшого подовження має вуглепластиковий композитний лонжерон і дозволяє експлуатувати БпЛА в широкому діапазоні швидкостей. Завдяки модульній конструкції, при пошкодженні апарата в умовах бойових дій, його ремонт проводиться за короткий час шляхом заміни елементів, які вийшли з ладу.

Випробування

БпЛА Observer-S пройшов випробування на Державному науково-випробувальному центрі Збройних Сил України і отримав заключення про відповідність уточненим вимогам до БпЛА класу - міні (тактична ланка). В рамках випробувань БпЛА Observer-S також підтвердив здатність виконувати польотні завдання в умовах застосування комплексу радіоперешкод (придушення сигналів GSM, GPS, ГЛОНАСС).

Транспортування

БПАК має високу ступінь мобільності - весь комплект може вміститися в салоні легкового автомобіля-позашляховика. В умовах екстремальних ситуацій і рельєфу (гірська і лісиста місцевість) комплекс транспортується групою з чотирьох чоловік. Низькі масогабаритні показники у поєднанні з високими льотно-технічними характеристиками є явною перевагою БПАК. В складеному для транспортування вигляді комплекс має три контейнера (2 транспортні ящики 1700Х400Х500 мм, 1 кейс наземної станції керування (1200Х250Х500). Загальний об’єм комплексу в стані для транспортування не перевищує 1 м3.

Характеристики

Не потребує спеціальних навичок – автоматизація зльоту, посадки
Здатен виконувати автоматичний політ за заданим маршрутом з можливістю його корегування в режимі реального часу, протягом всього польоту БпЛА передає інформацію про хід виконання польоту, своє місцеположення з прив’язкою на карті, повітряну і шляхову швидкості, курс польоту, висоту
Автоматичне супроводження нерухомої цілі
Для зручності розвідки точкової мети БпЛА має режимобльоту вказаної точки із заданим радіусом, автоматичноздійснюючи корекційні поправки, враховуючи кутовішвидкості польоту, що виникають при дії атмосфернихпогодних явищ
В автоматичному режимі розраховує координати цілі, за якою спостерігають і передає їх до наземної станції керування
Може працювати в зв’язці з іншими безпілотниками і комплексами
Може сам бути ретранслятором

Контакти

м. Київ, проспект Палладіна 44, 4 пов. праве крило

+38 044 323 0080

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.