Київ, Україна

Послуги з системної інтеграції

Корпоративна мережа "під ключ"

Побудова корпоративної системи, що забезпечує безперебійне та ефективне функціонування бізнесу, центрів обробки даних і розподілених інформаційних інфраструктур, є першочерговим завданням для підприємства. Softline-it надає усі стадії інжинірингових послуг: від проєктування і комплектної поставки обладнання до монтажу інженерних систем "під ключ".

Наша діяльність полягає у встановленні та налагодженні операційних систем, баз даних, офісних програм, засобів зв'язку, структурованих кабельних систем і активних мережевих пристроїв, пристроїв зберігання даних, підключення до Інтернету, контролю доступу, живлення тощо.

Image
Корпоративна мережа

Наші спеціалісти прокладають кабель (локальну мережу), встановлюють роутери, налаштовують Wi-Fi з розмежуванням доступу.

Десктопи та ОС

Ми збираємо та/або приводимо до ладу комп'ютери, встановлюємо ліцензійний софт та налаштовуємо його для потреб клієнта.

Сканування та друк
Наші спеціалісти пропонують рішення, яке дозволяє зменшити витрати на папір та друк (обслуговування принтерів) у кілька разів.
Система для відеоконференцій

Компанія Softline-it пропонує відеоконференцзв'язок на базі технологій Cisco та Microsoft, що дозволяє дистанційну взаємодію.

Серверне обладнання

Softline-it проєктує серверні кімнати, підбирає та постачає серверне обладнання, налаштовує роботу серверних потужностей.

Захищений E-mail

Ми пропонуємо домен, зручний інтерфейс у поєднанні з захистом від спаму та вірусів. Розширений функціонал працює на базі Microsoft.

"Хмари" та VPS
Компанія пропонує оренду обчислювальних ресурсів на вимогу (IaaS). Наприклад, це віртуальний виділений сервер VPS (virtual private server).
IP-телефонія
Особливістю рішення є чітке звучання, короткий номер, відсутність затримки голосу та луни у поєднанні з величезною економією на послугах зв'язку.

Контакти

Image
Адреса:
м. Вишневе, вул. Козацька, 6, оф. 2
Тел.: +38 044 323 00 80
Email: info@softline.kiev.ua

Про нас

Softline-it займається комплексним ІТ-обслуговування бізнес-центрів, надаючи клієнтам професійні послуги з системної інтеграції, постачанні телекомунікаційного обладнання та бізнес-систем.