Міноборони та ОПК

Автоматизована система управління кадрами дозволяє вести облік людей, створювати і реєструвати накази, стежити за наданням відпусток, отримувати різноманітну аналітичну інформацію і вирішувати багато інших завдань. Діяльність з управління кадрами стає все більш технологічною, системної та якісною.

Успіх організації часто залежить від того, наскільки ефективним буде робота відділу кадрів, завдання якого - знайти і утримати потрібних фахівців, а також правильно розподілити наявні трудові ресурси. Іноді при цьому доводиться вносити зміни до структури компанії. Відповідно зростають і потреби в ефективних інструментах управління потоками інформації. У зв'язку з цим розробники автоматизованих систем повинні приділяти більше уваги розвитку програмних продуктів з управління людськими ресурсами, шукати шляхи об'єднання необхідних функцій в єдину інформаційну систему управління кадрами.

Програмний продукт з управління кадрами дозволяє:

- Оперативно отримувати аналітичну інформацію і приймати обґрунтовані управлінські рішення;

- Організувати бізнес-процеси з управління персоналом, виключити багатократне введення одних і тих же даних в облікову систему і оптимізувати щоденну роботу співробітників різних служб компанії;

- Налагодити ефективний облік всієї інформації, що відноситься до персоналу компанії, створюючи тим самим основу для аналізу і планування витрат на персонал;

- Вести облік відповідно до законодавства. Система охоплює весь діапазон завдань управління людськими ресурсами, а також включає в себе вузькоспеціалізовані рішення.

Контакти

м. Київ, проспект Палладіна 44, 4 пов. праве крило

+38 044 323 0080

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.