Київ, Україна

IT-консалтинг

У яких випадках потрібна послуга?

ITC-Консалтинг - проектно-орієнтована діяльність, пов'язана з інформаційною підтримкою бізнес-процесів, що дозволяє дати незалежну експертну оцінку ефективності використання інформаційних технологій. Загальновідомо, що автоматизація бізнес-процесів робить підприємство більш прибутковим. Адже Інформаційні технології дозволяють робити бізнес більш наочним, більш керованим, більш прогнозованим. Однак які саме технології слід застосувати в кожному конкретному випадку? Відповідь на це питання має бути обгрунтованим як з технічної, так і з фінансової точки зору. Саме для цього ми створили послуги з IT-консалтингу.

Кінцевий результат

За Вашим запитом наші експерти дали оцінку Вашої поточної системи і порадять, як її можна поліпшити. Після цього розроблять архітектуру програмного продукту, проведуть ревізію і рефакторинг. Часто підсумком послуги є впровадження систем рівня підприємства (ERP, CRM, Business Intelligence, Groupware-системи, NIS-системи).

Переваги

ITC-Консалтинг від Softline-it - це реальна можливість отримати професійну допомогу для вирішення конкретної проблеми, а також отримати відповіді на запитання від досвідченого консультанта. Є кілька способів скористатися ITC-Консалтингом: це може бути або одноразова допомога за рішенням певної проблеми або як окремий консультаційний проект, або як частина одного з наших послуг.

Мета послуги

Послуга з надання ITC-консалтингу включає в себе оптимізацію витрат на впровадження інформаційних технологій, ITC-рішень в рамках компанії, підвищення ефективності бізнес-процесів компанії, а також підвищення керованості, прозорості діяльності організації за рахунок створення єдиної інфраструктури.

Контакти

Image
Адреса:
м. Вишневе, вул. Козацька, 6, оф. 2
Тел.: +38 044 323 00 80
Email: info@softline.kiev.ua

Про нас

Softline-it займається комплексним ІТ-обслуговування бізнес-центрів, надаючи клієнтам професійні послуги з системної інтеграції, постачанні телекомунікаційного обладнання та бізнес-систем.