Київ, Україна

Новини галузі

Як вибрати найефективніші хмарні послуги для свого бізнесу

Хмарні послуги вже стали необхідною частиною бізнес-інфраструктури, забезпечуючи гнучкість та доступність. Про це під час презентації нових продуктів та послуг Softline розповів експерт Intecracy Group, член Наглядової ради Михайло Віговський.

1. Визначення бізнес-потреб:

Перш крок у виборі хмарних послуг — визначити конкретні потреби вашого бізнесу. Аналізуйте, які дані потрібно зберігати в хмарі, які задачі повинні вирішувати сервіси та які вимоги до безпеки важливі для вашої компанії.

2. Підбір правильного типу хмарної моделі:

Вибір між публічним, приватним чи гібридним хмарним рішенням визначить рівень контролю, безпеки та гнучкості, який вам потрібен. Різні бізнеси можуть знайти оптимальний варіант в залежності від своїх конкретних вимог.

3. Оцінка рівня безпеки:

Безпека — ключовий аспект при виборі хмарних послуг. Перевірте, які заходи забезпечення безпеки використовує певний постачальник хмарних послуг. Це включає шифрування даних, захист від вторгнень та системи резервного копіювання.

4. Служби підтримки та масштабованість:

Важливо враховувати, які служби підтримки пропонує постачальник. Чи є 24/7 підтримка, як швидко можливе відновлення роботи в разі збоїв та як легко можна масштабувати обсяги в разі росту бізнесу.

Михайло Віговський наголошує: «Вибір хмарних послуг — це стратегічне рішення, що може значно покращити ефективність вашого бізнесу. Правильно обрані хмарні рішення враховують усі потреби та дозволяють бізнесу зосередитися на своїх головних завданнях».

Системна інтеграція, Softline-it, Intecracy Group, Системи відеоконференцзв'язку, Михайло Віговський

  • Перегляди: 1348

Контакти

Image
Адреса:
м. Вишневе, вул. Козацька, 6, оф. 2
Тел.: +38 044 323 00 80
Email: info@softline.kiev.ua

Про нас

Softline-it займається комплексним ІТ-обслуговування бізнес-центрів, надаючи клієнтам професійні послуги з системної інтеграції, постачанні телекомунікаційного обладнання та бізнес-систем.