Київ, Україна

Корпоративна мережа

Створення корпоративної мережі

Створення локальної корпоративної мережі — це важлива умова функціонування будь-якої сучасної організації, будь-якого бізнесу, у будь-якій галузі. Завдяки їй користувачі (співробітники) отримують доступ до загальних ресурсів, зможуть спільно використовувати принтери та інше мережеве обладнання.

Правильно налаштувавши мережу, адміністратор може забезпечити належний рівень секретності і запобігти витоку даних, що становлять комерційну таємницю.

Image

ЕТАПИ РОБІТ: 4 КРОКИ

Розробка мережі

На цьому етапі фахівці обстежують територію підприємства, вислуховують побажання замовника по функціоналу, складають план, техзавдання (ТЗ) і готують необхідне обладнання.

Монтаж

Прокладаються кабелі, проводиться монтаж обладнання (серверного, мережевого, комп'ютерів) та налаштування необхідного програмного забезпечення відповідно до технічного завдання.

Тестування

Фахівці перевіряють роботу, відповідність встановленої мережі загальноприйнятим стандартам якості. А також перевіряють роботу мережі в умовах великого навантаження, збоїв електроенергії тощо.

Підтримка

Цей етап включає модернізацію і при необхідності усунення неполадок. Окрім того, налаштовуються політики безпеки, алгоритми та правила оновлення софту, регламент заміни обладнання.

Image

Особливості послуги від Softline-it

Корпоративна мережа — це інфраструктура, призначена для передачі великого обсягу різнорідних інформаційних потоків. Наше головне завдання при побудові корпоративної мережі — оптимізація обробки та розподілу інформаційних потоків.

Створена мережа організації від Softline-it відповідає таким вимогам:

  • Легко керована;
  • Захищена від хакерських атак. Захист корпоративної мережі передбачає установку спеціального програмного забезпечення — файрволла. У деяких випадках — у поєднанні з апаратними засобами;
  • Адаптована до основних типів мережевих пристроїв і кабелів. Завдяки цьому мережу в будь-який момент можна модернізувати під нові потреби організації.

Контакти

Image
Адреса:
м. Вишневе, вул. Козацька, 6, оф. 2
Тел.: +38 044 323 00 80
Email: info@softline.kiev.ua

Про нас

Softline-it займається комплексним ІТ-обслуговування бізнес-центрів, надаючи клієнтам професійні послуги з системної інтеграції, постачанні телекомунікаційного обладнання та бізнес-систем.