Київ, Україна

Новини галузі

Вплив новітніх технологій на розвиток IP-телефонії

З ростом важливості бізнес-комунікацій та впровадження новітніх технологій, розвиток IP-телефонії стає актуальнішим, ніж будь-коли. Про це під час презентації нових продуктів та послуг Softline розповів експерт Intecracy Group, член Наглядової ради Михайло Віговський.

1. Вдосконалення якості аудіо та відео зв'язку:

Сучасні технології дозволяють покращити якість аудіо та відео зв'язку в системах IP-телефонії. Застосування аудіо-кодеків високої роздільної здатності та використання відеокамер високої якості дозволяють створювати реалістичні та ефективні засоби комунікації.

2. Використання штучного інтелекту та аналітики:

Штучний інтелект вносить інновації у функціонал IP-телефонії, забезпечуючи автоматизацію та оптимізацію багатьох процесів. Аналітичні інструменти на основі штучного інтелекту допомагають адаптувати системи до потреб користувачів та підвищувати їх ефективність.

3. Мобільність та інтеграція з іншими платформами:

Сучасні рішення IP-телефонії надають користувачам можливість працювати з будь-якого місця та з різних пристроїв. Інтеграція з іншими платформами, такими як електронна пошта та офісні програми, забезпечує єдність робочого процесу.

4. Забезпечення безпеки та конфіденційності:

Новітні технології в області кібербезпеки враховують особливості IP-телефонії, забезпечуючи надійний захист від потенційних загроз та збереження конфіденційності даних.

Михайло Віговський визначає: «Розвиток IP-телефонії на сьогоднішній день — це не лише технічний прогрес, але і стратегічно важлива складова комунікаційних рішень для бізнесу. Використання новітніх технологій в цій галузі відкриває безліч можливостей для підвищення ефективності та конкурентоспроможності компаній».

Системна інтеграція, Softline-it, Intecracy Group, Системи відеоконференцзв'язку, Михайло Віговський

  • Перегляди: 1809

Контакти

Image
Адреса:
м. Вишневе, вул. Козацька, 6, оф. 2
Тел.: +38 044 323 00 80
Email: info@softline.kiev.ua

Про нас

Softline-it займається комплексним ІТ-обслуговування бізнес-центрів, надаючи клієнтам професійні послуги з системної інтеграції, постачанні телекомунікаційного обладнання та бізнес-систем.