Київ, Україна

Інформаційна безпека

Виклики часу

Черговий етап технологічної революції в інформаційній сфері зумовлює серйозні зміни в суспільстві загалом. Змінюється спосіб життя мільйонів людей, що, нажаль, пов'язано з виникненням нових ризиків. Вирішення питань захисту даних в сучасних інформаційних системах буде успішним тільки за умови використання комплексного підходу до побудови системи забезпечення безпеки інформації. Інформаційна безпека покликана захистити ті сфери бізнесу, які тісно пов'язані з інформацією. В епоху інформаційних технологій інформація — найважливіший актив будь-якої компанії. Це можуть бути і дані про покупців і постачальників, управлінські та бухгалтерські документи, ділове листування та спілкування, персональні дані співробітників, інформація про технології та ноу-хау, і багато іншого. Зверніться до нас, і наші фахівці допоможуть Вам на всіх етапах побудови інформаційної безпеки Вашої організації!

Чому це важливо

Наявність або відсутність необхідної інформації, її збереження і захищеність від стороннього втручання істотно впливає на добробут компанії. Але з кожним роком все більше зростає кількість вірусів, мережевих атак зловмисників, виникають загрози порушення конфіденційності інформації всередині компанії, що призводить до фінансових втрат, і часто - досить значним.

Комплексні системи захисту інформації

Розробка і створення комплексних систем захисту інформації є одним з основних напрямків діяльності компанії Softline-it. Комплексна система захисту інформації - сукупність організаційних та інженерно-технічних заходів, які спрямовані на забезпечення захисту інформації від розголошення, витоку і несанкціонованого доступу.

Контакти

Image
Адреса:
м. Вишневе, вул. Козацька, 6, оф. 2
Тел.: +38 044 323 00 80
Email: info@softline.kiev.ua

Про нас

Softline-it займається комплексним ІТ-обслуговування бізнес-центрів, надаючи клієнтам професійні послуги з системної інтеграції, постачанні телекомунікаційного обладнання та бізнес-систем.