Київ, Україна

Новини галузі

Безпека віддаленої роботи: як забезпечити захист інформації при використанні хмарних послуг

Після ковід-19 віддалена робота стала нормою, а використання хмарних послуг стає невід'ємною частиною цього процесу. Про те, як забезпечити захист інформації в умовах віддаленої роботи та використання хмарних послуг, розповів експерт Intecracy Group, член Наглядової ради, Михайло Віговський, під час презентації нових продуктів та послуг Softline.

1. Вибір надійного хмарного провайдера:

Важливим етапом є вибір надійного хмарного провайдера, який забезпечує високий стандарт безпеки та відповідає вимогам щодо збереження конфіденційності та цілісності даних. Про це під час презентації нових продуктів та послуг Softline розповів експерт Intecracy Group, член Наглядової ради Михайло Віговський.

2. Використання шифрування даних:

Шифрування даних — це важлива складова безпеки віддаленої роботи. Використання надійних методів шифрування дозволяє захистити інформацію від несанкціонованого доступу під час передачі та зберігання в хмарних сервісах.

3. Забезпечення безпеки пристроїв та мережі:

Важливою частиною безпеки є захист самих пристроїв, які використовуються для віддаленої роботи, та мережі, через яку здійснюється доступ до хмарних послуг. Використання антивірусів, оновлення програмного забезпечення та налаштування безпеки мережі — це ключові кроки.

4. Впровадження багаторівневої аутентифікації:

Багаторівнева аутентифікація забезпечує додатковий рівень захисту, вимагаючи від користувача подання двох або більше факторів для входу. Це ускладнює завдання для потенційних зловмисників.

5. Навчання персоналу щодо безпеки:

Співробітники повинні мати розуміння основ безпеки віддаленої роботи. Регулярні тренінги та навчання допомагають уникнути ризиків, пов'язаних з соціальною інженерією та іншими методами атак.

Михайло Віговський заключає: «Безпека віддаленої роботи та використання хмарних послуг — це справжня вартість переходу до нового формату роботи. Важливо ретельно вивчити та впровадити найкращі практики безпеки, щоб забезпечити надійний захист конфіденційності та безпеки даних».

Системна інтеграція, Softline-it, Intecracy Group, Системи відеоконференцзв'язку, Михайло Віговський

  • Перегляди: 219

Контакти

Image
Адреса:
м. Вишневе, вул. Козацька, 6, оф. 2
Тел.: +38 044 323 00 80
Email: info@softline.kiev.ua

Про нас

Softline-it займається комплексним ІТ-обслуговування бізнес-центрів, надаючи клієнтам професійні послуги з системної інтеграції, постачанні телекомунікаційного обладнання та бізнес-систем.