Київ, Україна

Новини галузі

Державний центр кіберзахисту очолив Андрій Кузьміч

У Державному центрі кіберзахисту (ДЦКЗ) відбулося представлення нового керівника, яким став Андрій Кузьміч. Про це повідомляє Держспецзв’язку, у сфері управління якого знаходиться ДЦКЗ.

Представили нового керівника колективу Державного центру кіберзахисту заступники голови Держспецзв’язку Олександр Потій та Володимир Трофименко.

З відкритих джерел про Андрія Кузьміча відомо лише те, що новопризначений керівник ДЦКЗ має звання полковника.

Потій повідомив, що в рамках реформування Держспецв'язку передбачається нарощування потужностей ДЦКЗ за кількома напрямами.

«Державний центр кіберзахисту та CERT-UA сьогодні — наш форпост у забезпеченні кібербезпеки об’єктів критичної інфраструктури та об’єктів критичної інформаційної інфраструктури. Відповідно до нової концепції реформування Держспецзв’язку буде передбачене нарощування потужностей ДЦКЗ, зокрема, технічне оснащення та посилення взаємодії з іншими суб’єктами національної системи кібербезпеки, з органами державної влади та бізнесу»,— сказав Потій.
Читайте також: СБУ перевірила витік даних з Cloudflare – загрози для держресурсів немає

ДЦКЗ — державна установа, створена для здійснення впровадження організаційно-технічної моделі кіберзахисту як складової Національної системи конфіденційного зв'язку України. Необхідність створення центру передбачена Законом України «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах» від 5 липня 1994 року. Свою роботу ДЦКЗ розпочав з 1 липня 2015 року.

Андрій Кузьміч

  • Перегляди: 1396

Контакти

Image
Адреса:
м. Вишневе, вул. Козацька, 6, оф. 2
Тел.: +38 044 323 00 80
Email: info@softline.kiev.ua

Про нас

Softline-it займається комплексним ІТ-обслуговування бізнес-центрів, надаючи клієнтам професійні послуги з системної інтеграції, постачанні телекомунікаційного обладнання та бізнес-систем.