Київ, Україна

Новини галузі

Система контролю пристроїв сканування та друку: переваги впровадження в організації

У сучасному світі підприємства стикаються з різноманітними завданнями, пов'язаними з обробкою і передачею інформації. Принтери та сканери є необхідними інструментами для забезпечення цих потреб. Проте разом з ростом використання цих пристроїв зростає і потреба в ефективному контролі за їхнім функціонуванням та безпекою інформації.

IT-експерт, співзасновник та член Наглядової ради міжнародного об'єднання Intecracy Group Антон Марреро розповів про переваги від впровадження системи контролю пристроїв сканування та друку на підприємствах та в державних організаціях.

Що таке система контролю пристроїв сканування та друку?

Система контролю пристроїв сканування та друку — це програмне або апаратне рішення, призначене для нагляду за пристроями, які використовуються для друку та сканування інформації на підприємстві. Основною метою цієї системи є забезпечення безпеки інформації, яка передається через ці пристрої, а також контроль витрат та ефективності їх використання.

Основні переваги системи контролю пристроїв сканування та друку на підприємстві:

1. Безпека інформації

Система дозволяє обмежувати доступ до пристроїв сканування та друку, а також встановлювати правила щодо передачі та зберігання конфіденційної інформації. Це допомагає уникнути витоку даних та забезпечити відповідність законодавству щодо захисту даних.

2. Економія ресурсів

Система дозволяє ведення обліку витрат на друк і копіювання, що допомагає підприємствам зменшити витрати на офісні матеріали і тонер.

3. Збільшення продуктивності

Контроль за використанням пристроїв друку та сканування дозволяє оптимізувати їхнє використання і зменшити надмірне навантаження, що може призвести до збоїв і простоїв.

4. Спрощення адміністрування

Системи контролю пристроїв сканування та друку надають адміністраторам можливість віддаленого керування пристроями, встановлення правил і моніторингу їхньої діяльності.

Основні функції системи контролю:

Автентифікація користувачів:

Вимагає введення ідентифікаційних даних (логіну та пароля) перед використанням пристрою. Це допомагає встановити, хто і коли використовував пристрій.

— Контроль доступу:

Система дозволяє налаштовувати права доступу для користувачів, обмежувати їхні можливості друку і сканування, а також встановлювати часові обмеження.

— Моніторинг та аналіз:

Система збирає дані про використання пристроїв, що дозволяє адміністраторам аналізувати цю інформацію для оптимізації роботи підприємства і зменшення витрат.

— Захист інформації:

Система може шифрувати інформацію, яка передається на пристрої сканування та друку, і забезпечувати захист від несанкціонованого доступу.

Система контролю пристроїв сканування та друку стає все більше важливою частиною інфраструктури підприємства. Вона допомагає забезпечити безпеку інформації, економію ресурсів і підвищення продуктивності. Підприємства, які впроваджують ці системи, можуть бути впевнені, що їхні пристрої сканування та друку працюють ефективно і безпечно.

Антон Марреро, Менеджмент пристроїв сканування та друку

  • Перегляди: 306

Контакти

Image
Адреса:
м. Вишневе, вул. Козацька, 6, оф. 2
Тел.: +38 044 323 00 80
Email: info@softline.kiev.ua

Про нас

Softline-it займається комплексним ІТ-обслуговування бізнес-центрів, надаючи клієнтам професійні послуги з системної інтеграції, постачанні телекомунікаційного обладнання та бізнес-систем.