Київ, Україна

Новини галузі

Українська фінтех екосистема вийшла на міжнародний рівень

Елена Соседка

Відкрита фінтех-екосистема Concord Fintech Solutions розширює свою присутність на ринку і виходить на міжнародний рівень. Про це заявила її засновниця Олена Сосєдка (Елена Соседка) під час свого онлайн-виступу 28 січня на міжнародній конференції FINTEX Online в Азербайджані.

Вона також підкреслила, що один з елементів екосистеми, процесинговий центр ProCard, став першим в Південно-Східній Європі сертифікованим партнером компанії Visa за програмою Ready for Fintech Enablers.

«Наразі ProCard використовує кілька банків, в тому числі й іноземних. Це важливий кейс в Україні, коли процесингова компанія надає послуги процесування іншим учасникам на міжнародному ринку. Крім того, в кінці минулого року ProCard першим в Південно-Східній Європі та СНД отримав статус партнера програми Visa Ready for Fintech Enablers », — підкреслила Олена Сосєдка (Елена Соседка).

За її словами, мета виходу Concord Fintech Solutions на міжнародний рівень — це налагодження співпраці між різними учасниками ринку і надання своєї інфраструктури компаніям, які планують запропонувати своїм клієнтам нові Фінтех-продукти.

«В основі екосистеми лежить стратегія win-win. У колаборації ми бачимо більше потенціалу для розвитку Фінтех-індустрії, ніж в конкуренції. Тільки в партнерстві та синергії можна створити по-справжньому проривний і інноваційний продукт на ринку », — підсумувала Сосєдка (Елена Соседка).

Елена Соседка, Олена Сосєдка

  • Перегляди: 1330

Контакти

Image
Адреса:
м. Вишневе, вул. Козацька, 6, оф. 2
Тел.: +38 044 323 00 80
Email: info@softline.kiev.ua

Про нас

Softline-it займається комплексним ІТ-обслуговування бізнес-центрів, надаючи клієнтам професійні послуги з системної інтеграції, постачанні телекомунікаційного обладнання та бізнес-систем.