Київ, Україна

Новини галузі

Антивірусний софт: переваги комерційних рішень над безкоштовними

Захист інформації від комп'ютерних загроз є однією з найважливіших задач для будь-якого підприємства в сучасному цифровому світі. Антивірусне програмне забезпечення відіграє ключову роль у забезпеченні безпеки інформації та надійності бізнес-процесів. Підприємства мають вибір між платними і безкоштовними антивірусами.

IT-експерт, співзасновник та член Наглядової ради міжнародного об'єднання Intecracy Group Антон Марреро розповів про переваги використання платних антивірусів для підприємств.

  1. Вищий рівень захисту: Платні антивіруси зазвичай надійніше виявляють і блокують загрози порівняно з безкоштовними аналогами. Вони наділені більш розширеними базами даних, які оновлюються регулярно, що дозволяє виявляти нові віруси та шкідливі програми швидше і ефективніше.

  2. Проактивний захист: Платні антивіруси зазвичай мають розширені функції проактивного захисту, такі як евристичний аналіз, поведінковий аналіз і сандрокс-технології. Ці функції дозволяють виявляти і блокувати нові загрози, навіть якщо вони не входять в базу даних відомих вірусів.

  3. Технічна підтримка: Власники платних антивірусів часто мають доступ до технічної підтримки, яка може надати допомогу при виникненні проблем або інцидентів із безпекою. Це особливо важливо для підприємств, які не мають власного ІТ-відділу або ресурсів для розв'язання складних проблем із безпекою.

  4. Управління та моніторинг: Платні антивіруси часто надають інструменти для централізованого управління та моніторингу захисту на всіх комп'ютерах та серверах підприємства. Це спрощує адміністрування та дозволяє вчасно реагувати на загрози.

  5. Оновлення та патчі: Платні антивіруси зазвичай надають регулярні оновлення та патчі, що поліпшують функціональність та безпеку програми. Вони також дозволяють користувачам отримувати доступ до нових функцій і можливостей.

  6. Відсутність реклами та надмірної нав'язливої діяльності: Багато безкоштовних антивірусів мають внутрішню рекламу та можуть відправляти анонімну інформацію про користувачів на сервери розробників. Платні антивіруси, зазвичай, не мають цих недоліків і забезпечують більшу приватність користувачів.

  7. Відповідність і регуляторний контроль: Деякі підприємства повинні дотримуватися регуляторних вимог та стандартів безпеки даних, таких як GDPR, HIPAA, або PCI DSS. Платні антивіруси зазвичай надають інструменти та можливості для виконання цих вимог.

«Використання платних антивірусів є обгрунтованим вибором для підприємств, особливо тих, які віддають перевагу надійності, проактивному захисту та додатковим функціям, які сприяють забезпеченню безпеки та ефективності бізнес-процесів. Пам'ятайте, що безпека завжди має бути на першому місці, і вибір антивірусного програмного забезпечення — це її важлива складова», — відзначає Антон Марреро.

Антивіруси, Антон Марреро, антивірусне програмне забезпечення

  • Перегляди: 270

Контакти

Image
Адреса:
м. Вишневе, вул. Козацька, 6, оф. 2
Тел.: +38 044 323 00 80
Email: info@softline.kiev.ua

Про нас

Softline-it займається комплексним ІТ-обслуговування бізнес-центрів, надаючи клієнтам професійні послуги з системної інтеграції, постачанні телекомунікаційного обладнання та бізнес-систем.