Київ, Україна

Новини галузі

Корпоративна інформаційна мережа «під ключ»: переваги послуги від Softline-it

Побудова корпоративної інформаційної мережі «під ключ» — це комплексна послуга, яка включає в себе проектування, встановлення, налаштування та підтримку інформаційної інфраструктури підприємства. Основна мета цієї мережі — забезпечити надійний та ефективний обмін даними між всіма структурними підрозділами вашої компанії, включаючи віддалені офіси, філії та робочі групи.

IT-експерт, співзасновник та член Наглядової ради міжнародного об'єднання Intecracy Group Антон Марреро розповів, що послуга з побудови інформаційної корпоративної мережі «під ключ» передбачає використання передових технологій і рішень. Результатом є створення інтегрованої мережі, яка підтримує роботу з даними, голосовим і відеозв'язком, а також іншими корпоративними програмами і службами.

Переваги Корпоративної Інформаційної Мережі «Під Ключ»

1. Надійність та стабільність

Побудована корпоративна мережа «під ключ» гарантує надійний і стабільний обмін даними. Вона розрахована на високий рівень доступності, мінімізуючи ризики виникнення перебоїв у роботі мережі, що можуть призвести до втрати даних та призупинення бізнес-процесів.

2. Збільшення продуктивності

Ефективна корпоративна мережа дозволяє співробітникам працювати більш продуктивно. Швидкий і надійний доступ до даних та ресурсів з будь-якого місця і з будь-якого пристрою допомагає збільшити ефективність роботи.

3. Зменшення витрат

Послуга «під ключ» дозволяє зменшити витрати на обслуговування інформаційної інфраструктури. Після розгортання мережі ви можете раціонально керувати її ресурсами, що допомагає економити кошти.

4. Безпека даних

Забезпечення безпеки даних — це один з найважливіших аспектів будь-якої корпоративної мережі. Системи «під ключ» дозволяють налаштовувати захист даних на всіх рівнях, зменшуючи ризики витоку інформації та несанкціонованого доступу.

5. Масштабованість

Корпоративна мережа «під ключ» розробляється з урахуванням потреб інноваційного росту вашого бізнесу. Вона легко масштабується і адаптується до зростаючих обсягів даних і користувачів.

«Побудова корпоративної інформаційної мережі „під ключ“ допомагає підвищити продуктивність, зменшити витрати та забезпечити безпеку даних. Інвестування в корпоративну мережу є стратегічним рішенням, яке призведе до зростання вашого бізнесу і зміцнення вашої позиції на ринку», — говорить Антон Марреро.

Softline-it пропонує розробку і впровадження безвідмовних, стабільно працюючих локальних мереж з урахуванням всіх індивідуальних потреб вашого бізнесу. Побудова локальної мережі необхідна для створення єдиного мережевого простору організації, призначеного для обробки, зберігання та передачі даних, який забезпечує:

  • доступ до необхідної інформації з будь-якого робочого місця
  • високошвидкісну багаторівневу комутацію
  • доступ до локальних мережевих пристроїв (принтери, сканери тощо)
  • безпечний доступ до мережі Інтернет.

Для підприємств, чиї філії, відділення, офіси, склади знаходяться в різних точках міста або країни ефективним рішенням буде побудова територіально-розподілених корпоративних мереж. Створення такої системи зв’язку між віддаленими підрозділами необхідне для швидкого, надійного і економічного обміну інформацією.

Кваліфікація і досвід наших фахівців дозволяють створювати локальні обчислювальні мережі і територіально-розподілені корпоративні мережі підприємств «під ключ»: від проектування до настройки, а також здійснювати їх подальше адміністрування.

Антон Марреро, Корпоративна інформаційна мережа

  • Перегляди: 204

Контакти

Image
Адреса:
м. Вишневе, вул. Козацька, 6, оф. 2
Тел.: +38 044 323 00 80
Email: info@softline.kiev.ua

Про нас

Softline-it займається комплексним ІТ-обслуговування бізнес-центрів, надаючи клієнтам професійні послуги з системної інтеграції, постачанні телекомунікаційного обладнання та бізнес-систем.