Київ, Україна

Новини галузі

Інформаційна та кібербезпека: чому це важливо для бізнесу

Питання інформаційної та кібербезпеки стали надзвичайно важливими для комерційних підприємств в сучасних умовах постійно зростаючих загроз та атак. Інформаційна безпека охоплює заходи для захисту конфіденційності, цілісності та доступності даних, тоді як кібербезпека спеціалізується на захисті систем та мереж від кіберзагроз.

IT-експерт, співзасновник та член Наглядової ради міжнародного об'єднання Intecracy Group Антон Марреро розповів, що обидві ці сфери взаємодіють та взаємопов'язані і є ключовими компонентами успішного функціонування сучасних бізнесів. Давайте розглянемо, чому ці аспекти є настільки важливими для комерційних підприємств.

  1. Захист конфіденційної інформації: Комерційні підприємства зберігають значну кількість конфіденційних даних, таких як особиста інформація клієнтів, фінансові дані, бізнес-секрети та інші важливі ресурси. Втрата чи розголошення цих даних може призвести до фінансових втрат, репутаційної шкоди та юридичних проблем. Захист цих даних є важливим завданням, яке можна досягти завдяки належній інформаційній безпеці та кібербезпеці.

  2. Забезпечення надійності операцій: Комерційні підприємства відчужуються від традиційних бізнес-моделей та переходять до цифрових систем і мереж. Будь-яке порушення роботи цих систем може призвести до перерв у роботі, що супроводжується втратами прибутку та погіршенням обслуговування клієнтів. Кібербезпека допомагає запобігти таким перервам, забезпечуючи надійність операцій.

  3. Захист від кіберзагроз: Сучасні кіберзлочинці постійно вдосконалюють свої методи атак та шукають нові цілі для вторгнень. Бізнеси повинні бути готові до різних загроз, таких як віруси, шкідливі програми, фішинг, атаки на мережу та інші. Кібербезпека надає захист від цих загроз та допомагає відновлювати системи в разі атаки.

  4. Дотримання законодавства: Багато країн встановлюють обов'язкові вимоги щодо захисту конфіденційної інформації та звітності про кіберінциденти. Комерційні підприємства повинні дотримуватися цих правил, а недотримання може призвести до штрафів та інших юридичних наслідків.

  5. Збереження репутації: Репутація є однією з найцінніших активів для будь-якого комерційного підприємства. Втрата довіри клієнтів може негативно вплинути на бізнес та його прибуток. Інформаційна та кібербезпека допомагає уникнути витоку даних та інцидентів, які можуть вразити репутацію.

«Інформаційна та кібербезпека стали необхідними елементами стратегії комерційних підприємств у цифровому світі. Забезпечення захисту конфіденційної інформації, надійності операцій, відповідності законодавству, захисту від кіберзагроз та збереження репутації є ключовими аспектами успішного бізнесу в сучасному світі», — відзначає Антон Марреро.

Кібербезпека, Антон Марреро, Інформаційна безпека, Кібернетична безпека, Захист інформації

  • Перегляди: 452

Контакти

Image
Адреса:
м. Вишневе, вул. Козацька, 6, оф. 2
Тел.: +38 044 323 00 80
Email: info@softline.kiev.ua

Про нас

Softline-it займається комплексним ІТ-обслуговування бізнес-центрів, надаючи клієнтам професійні послуги з системної інтеграції, постачанні телекомунікаційного обладнання та бізнес-систем.