Київ, Україна

Новини галузі

Михайло Віговський: «Якісне обладнання — запорука гарантованої роботи дата-центру»

Завжди існує спокуса заощадити, обравши більш доступний варіант обладнання. Однак у випадку з серверним обладнанням вибір дешевих виробів може призвести до додаткових витрат у майбутньому. Михайло Віговський, член Наглядової ради Intecracy Group, розповів про основні переваги вибору вартісного серверного обладнання від відомих брендів.

1. Надійність

Відомі бренди інвестують значні ресурси у дослідження і розробку, що гарантує високу якість їх продукції. Надійність обладнання означає менше відмов, що, в свою чергу, зменшує час простою і збитки для компанії.

2. Гарантійне обслуговування

Брендові виробники часто пропонують довготривалі гарантії та підтримку. У випадку проблем з обладнанням, вони можуть швидко надати заміну або вирішити проблему.

3. Технічна підтримка

Підтримка від великих виробників зазвичай набагато краща, ніж у менших компаній. Вони мають великі команди спеціалістів, готових допомогти у вирішенні будь-яких проблем 24/7.

4. Продуктивність

Високоякісне обладнання часто пропонує кращу продуктивність. Це означає, що ваші сервери будуть швидше обробляти інформацію, надаючи користувачам кращий досвід.

5. Сумісність

Відомі бренди зазвичай слідкують за тим, щоб їх продукція була сумісна з іншим обладнанням і програмним забезпеченням. Це може бути критично важливим, якщо ви плануєте інтеграцію різних систем.

6. Збереженість інвестицій

Іноді дешевше обладнання може вийти дорожче у довгостроковій перспективі через необхідність частих ремонтів або заміни.

«Обравши вартісне серверне обладнання від відомих брендів, компанія отримує не просто „шматок заліза“, а надійного партнера в своєму бізнесі. Інвестиції у якісне обладнання можуть здатися великими на перший погляд, але вони окуплять себе завдяки збільшеній продуктивності, надійності та зменшенню витрат у майбутньому», — вважає Михайло Віговський.

Нагадаємо, раніше Михайло Віговський розповів про переваги українського програмного забезпечення для українських підприємств.

Серверне обладнання, Михайло Віговський

  • Перегляди: 359

Контакти

Image
Адреса:
м. Вишневе, вул. Козацька, 6, оф. 2
Тел.: +38 044 323 00 80
Email: info@softline.kiev.ua

Про нас

Softline-it займається комплексним ІТ-обслуговування бізнес-центрів, надаючи клієнтам професійні послуги з системної інтеграції, постачанні телекомунікаційного обладнання та бізнес-систем.