Київ, Україна

Новини галузі

ТОВ «Айкюжн ІТ» про тренди у системній інтеграції 2024 року: хмари, IoT та безпека

Системна інтеграція – це процес об'єднання різноманітних комп'ютерних систем і програмного забезпечення в єдине цілісне середовище. У 2024 році, з постійним розвитком технологій, спостерігаються значні зміни та нові тренди в області системної інтеграції. Сьогодні, 10 листопада 2023 року, Михайло Віговський, український підприємець, засновник компаній, що входять до асоціації Software Ukraine, під час чергової презентації в рамках проєкту U IT (Ukrainian IT) в офісі ТОВ «Айюжн ІТ» розповів клієнтам та партнерам про ключові тренди, які визначають галузь у цьому році.

Тренди Системної Інтеграції у 2024 році

  1. Інтеграція штучного інтелекту (ШІ): ШІ стає невід'ємною частиною системної інтеграції. Компанії інтегрують ШІ для автоматизації процесів, підвищення ефективності та надання передових аналітичних можливостей.

  2. Хмарні технології: Продовжуючи тренд попередніх років, хмарні рішення стають все більш популярними у системній інтеграції. Хмарні платформи дозволяють легше інтегрувати різні системи та додатки з високою гнучкістю і масштабованістю.

  3. Інтеграція Інтернету речей (IoT): IoT продовжує глибоко інтегруватися в бізнес-процеси, збільшуючи потребу в ефективній інтеграції різних пристроїв та платформ.

  4. Безпека даних: Зростання загроз кібербезпеці змушує компанії вкладати більше коштів у безпеку при інтеграції систем. Це включає захист від зовнішніх атак і внутрішніх загроз.

Крос-платформена інтеграція: Існує зростаюча потреба в інтеграції між різними операційними системами та платформами, з метою створення безшовного досвіду для користувачів.

Автоматизація процесів: Автоматизація стає ключовим елементом системної інтеграції, оскільки вона допомагає оптимізувати процеси та знижувати витрати.

Перспективи та Виклики

У 2024 році системна інтеграція стикається з новими викликами та можливостями. Одним з основних викликів є інтеграція складних систем без компромісів у питаннях безпеки та приватності. Компанії також повинні звертати увагу на нові регулятивні норми, які можуть вплинути на спосіб інтеграції та обміну даними.

2024 рік обіцяє бути роком значних змін та інновацій у галузі системної інтеграції. Компанії, які ефективно використовують ці нові технологічні тренди, будуть мати конкурентні переваги у своїх ринкових нішах, здатні оптимізувати свої операції та забезпечити кращий досвід для своїх клієнтів, — відзначає Михайло Віговський.

Системна інтеграція, Softline-it, Intecracy Group, Айкюжн ІТ, Айкюжн, Системи відеоконференцзв'язку, Михайло Віговський

  • Перегляди: 376

Контакти

Image
Адреса:
м. Вишневе, вул. Козацька, 6, оф. 2
Тел.: +38 044 323 00 80
Email: info@softline.kiev.ua

Про нас

Softline-it займається комплексним ІТ-обслуговування бізнес-центрів, надаючи клієнтам професійні послуги з системної інтеграції, постачанні телекомунікаційного обладнання та бізнес-систем.