Київ, Україна

Новини галузі

Системи відеоконференцзв'язку від Softline-it: переваги для бізнесу та державних організацій

Завдяки стрімкому розвитку технологій, відеоконференції стали необхідним інструментом для багатьох комерційних підприємств і державних організацій. Ця технологія надає безліч переваг і впливає на ефективність та продуктивність роботи, забезпечуючи одночасно економію часу і коштів.

IT-експерт, співзасновник та член Наглядової ради міжнародного об'єднання Intecracy Group Антон Марреро розповів про основні переваги систем відеоконференцзв'язку для комерційних підприємств та державних організацій.

  1. Зменшення витрат на подорожі: Відеоконференції дозволяють спілкуватися з колегами, клієнтами та партнерами без необхідності фізичної присутності. Це дозволяє заощадити кошти, які раніше витрачалися на відрядження, проживання та транспортні витрати.

  2. Глобальний доступ до експертів: Відеоконференції дозволяють спілкуватися з експертами та консультантами з будь-якої точки світу. Це розширює можливості для отримання кваліфікованої допомоги та порад, незалежно від географічного розташування.

  3. Збільшення продуктивності: Відеоконференції сприяють ефективнішій роботі команд та зменшенню часу, потрібного для прийняття рішень. Учасники можуть обмінюватися ідеями, ділитися документами та демонструвати презентації в режимі реального часу.

  4. Покращення комунікації: Відеоконференції забезпечують більшу ясність і спілкування, ніж телефонні розмови або текстові повідомлення. Вони дозволяють виявити невербальні сигнали, вирази обличчя та жести, що сприяє кращому розумінню і покращенню міжособистих відносин.

  5. Збереження часу: Відеоконференції дозволяють проводити наради, засідання та зустрічі миттєво, без очікування на прибуття учасників або інших затримок. Це дозволяє більш швидко реагувати на нагальні питання та приймати оперативні рішення.

  6. Збереження навколишнього середовища: Відмова від поїздок та фізичних нарад у користь відеоконференцій сприяє зменшенню викидів CO2 і збереженню ресурсів. Це важливо для сталих ініціатив та заходів, спрямованих на боротьбу з кліматичними змінами.

  7. Збільшення гнучкості: Відеоконференції дозволяють працювати з будь-якого місця, забезпечуючи більшу гнучкість для співробітників і дозволяючи збільшити робочий режим підприємства.

  8. Збільшення безпеки і конфіденційності: Відеоконференції можуть бути захищені за допомогою шифрування та інших заходів безпеки, що забезпечують конфіденційність обміну інформацією та даними.

«Системи відеоконференцзв'язку стали важливою частиною робочого процесу для багатьох організацій. Вони допомагають зекономити час і гроші, поліпшують комунікацію, сприяють екологічній стійкості та роблять робочий процес більш продуктивним та зручним. На сучасному ринку бізнесу важливо використовувати цю технологію, щоб залишатися конкурентоспроможним та успішним», — відзначає Антон Марреро.

Softline-it пропонує рішення для проведення відеоконференцій Megapolis.Відеозасідання. Воно поєднує систему електронного документообігу Megapolis.DocNet із технологіями відеозв’язку Cisco.

Megapolis.Відеозасідання дозволяє учасникам розглядати підписані за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП) та кваліфікованого цифрового підпису (КЕП) документи (передбачена функція сканування та розпізнавання текстів або їх імпорт з інших інформаційних систем), спільно обговорювати їх та вносити зміни з обов’язковим голосуванням. Самі засідання можуть записуватись та фіксуватись в архіві, включаючи стенограми, які створюються автоматично.

Антон Марреро, Системи відеоконференцзв'язку

  • Перегляди: 156

Контакти

Image
Адреса:
м. Вишневе, вул. Козацька, 6, оф. 2
Тел.: +38 044 323 00 80
Email: info@softline.kiev.ua

Про нас

Softline-it займається комплексним ІТ-обслуговування бізнес-центрів, надаючи клієнтам професійні послуги з системної інтеграції, постачанні телекомунікаційного обладнання та бізнес-систем.