Київ, Україна

Новини галузі

Захищена електронна пошта — важливий елемент інформаційної безпеки підприємств та державних організацій

Електронна пошта давно є невід'ємною частиною спілкування та роботи. Великі і малі організації використовують електронну пошту для обміну важливою інформацією, здійснення бізнес-спілкування з клієнтами та партнерами. Однак разом з ростом користування електронною поштою зростає і загроза безпеці інформації.

IT-експерт, співзасновник та член Наглядової ради міжнародного об'єднання Intecracy Group Антон Марреро розповів про важливість захищеної системи електронної пошти для організацій будь-якого масштабу та форми власності. Особливо важливим це питання є для органів державної влади та комерційних підприємств.

Експерт називає кілька ключових аргументів, які підкреслюють важливість захищеної системи електронної пошти для організацій:

  1. Захист від кібератак: У сучасному світі кіберзлочинці постійно шукають способи доступу до конфіденційної інформації. Надійна захищена система електронної пошти може запобігти атакам, таким як фішинг, спам, віруси і різні види шкідливого ПЗ.

  2. Конфіденційність даних: Важливо забезпечити конфіденційність корпоративної інформації, особливо коли ця інформація передається електронною поштою. Захищена система електронної пошти використовує шифрування для забезпечення безпеки даних і запобігання їх несанкціонованому доступу.

  3. Забезпечення законності та відповідності: Деякі галузі, такі як фінанси та медицина, підлягають строгим правилам і регулюванням щодо обробки і збереження інформації. Використання захищеної системи електронної пошти може допомогти організаціям відповідати цим вимогам і уникати санкцій.

  4. Зменшення ризику втрати даних: Збереження важливої інформації в захищеній електронній пошті допомагає зменшити ризик втрати даних внаслідок випадкового видалення або несправностей обладнання.

  5. Забезпечення доступності: Важливо, щоб електронна пошта була доступною в будь-який час. Захищена система електронної пошти зазвичай має захист від відмов у обслуговуванні (DDoS) і інших атак, які можуть призвести до недоступності поштового сервера.

  6. Забезпечення довіри клієнтів і партнерів: Коли ваші клієнти та партнери знають, що ваша електронна пошта захищена, це сприяє збереженню їх довіри і відносин із вашою організацією.

  7. Можливості аналізу інформації: Захищена система електронної пошти може забезпечити додаткові можливості для аналізу електронної пошти, такі як виявлення загроз і аналіз відправників та отримувачів листів. Це може бути корисним для виявлення небезпечних активностей та покращення безпеки.

«Захищена система електронної пошти не є розкішшю, але необхідністю для сучасних організацій. Вона допомагає забезпечити конфіденційність даних, запобігти кібератакам і зберегти довіру клієнтів і партнерів. Інвестиції в захищену систему електронної пошти є розумним кроком для будь-якої організації, яка серйозно ставиться до своєї безпеки та успішності», — відзначає Антон Марреро.

Кібербезпека, Антон Марреро, Кібернетична безпека, Захист інформації, Електронна пошта, Захищена електронна пошта, Захищений e-mail

  • Перегляди: 269

Контакти

Image
Адреса:
м. Вишневе, вул. Козацька, 6, оф. 2
Тел.: +38 044 323 00 80
Email: info@softline.kiev.ua

Про нас

Softline-it займається комплексним ІТ-обслуговування бізнес-центрів, надаючи клієнтам професійні послуги з системної інтеграції, постачанні телекомунікаційного обладнання та бізнес-систем.