Київ, Україна

Новини галузі

Технології в умовах війни: як підприємствам працювати під час бойових дій

Не секрет, що наразі Україна стикається з великими викликами через війну, яку розпочала Росія. Ця ситуація має серйозний вплив на всі сфери життя, включаючи економіку та організацію роботи. В умовах конфлікту важливо забезпечити безпеку та надійність віддаленої роботи для підтримання функціонування бізнесу та організацій.

IT-експерт, співзасновник та член Наглядової ради міжнародного об'єднання Intecracy Group Антон Марреро розповів про технології, які допомагають організувати ефективну віддалену роботу в умовах війни та зберегти безпеку даних і співробітників.

  1. Використання хмарних технологій

Хмарні технології стали невід'ємною частиною віддаленої роботи. Вони дозволяють зберігати і обмінюватися даними в безпечному середовищі та забезпечують доступ до них з будь-якої точки світу. Особливо цінними є хмарні засоби з високим рівнем захисту даних, які допомагають уникнути витоку конфіденційної інформації.

  1. Захист інформації та безпека даних

Забезпечення безпеки інформації — один з найважливіших аспектів віддаленої роботи в умовах війни. Важливо використовувати захисні механізми, такі як шифрування даних, двофакторна аутентифікація та віртуальні приватні мережі (VPN), щоб захистити конфіденційну інформацію від несанкціонованого доступу.

  1. Використання віддалених робочих станцій

Використання віддалених робочих станцій дозволяє співробітникам працювати на дистанції, маючи доступ до потрібних програм та ресурсів. Це допомагає зберегти високу продуктивність робочого процесу в умовах обмеженого доступу до офісів.

  1. Відеоконференції та інструменти взаємодії

Відеоконференції та інструменти для взаємодії стали необхідністю в умовах віддаленої роботи. Вони дозволяють проводити зустрічі, обмінюватися ідеями і документами, робити презентації та спільно працювати над проектами.

  1. Аутсорсинг та партнерство з ІТ-компаніями

Організації можуть розглянути можливість аутсорсингу ІТ-підтримки та безпеки даних в умовах війни. Це допомагає знизити навантаження на внутрішні ресурси та забезпечити більший рівень експертизи у сфері безпеки.

«Умови війни Росії проти України поставили перед бізнесом та організаціями великі виклики. Однак завдяки сучасним технологіям і заходам безпеки, віддалена робота залишається можливою і дієвою. Важливо вкласти час та ресурси в розробку та впровадження належних інфраструктурних рішень, щоб забезпечити безпеку даних та ефективність роботи в цих складних умовах. Технології допомагають зберегти бізнес та підтримати співробітників, які змушені працювати віддалено в умовах конфлікту», — відзначає Антон Марреро.

Антон Марреро, Хмарні технології

  • Перегляди: 304

Контакти

Image
Адреса:
м. Вишневе, вул. Козацька, 6, оф. 2
Тел.: +38 044 323 00 80
Email: info@softline.kiev.ua

Про нас

Softline-it займається комплексним ІТ-обслуговування бізнес-центрів, надаючи клієнтам професійні послуги з системної інтеграції, постачанні телекомунікаційного обладнання та бізнес-систем.